Ik stop nu
Computers / Internet / Searching

zo moet het dus

Veel kinderen vervelen zich de laatste tijd. De zomer is er niet eentje die bekend zal gaan staan om haar ongekend lekkere weer. Meer computerspelletjes die je eigenlijk zat bent zonder het door te hebben waardoor je het blijft doen en gewoon minder leuke spellen die gepeeld worden tegenwoordig. Vroeger hadden we stoepkrijten, we hadden anne maria koekoek, knikkeren maar daar is tegenwoordig niets meer van over. Daardoor raken meer kinderen verstrikt in het straatleven. Een beetje hangen, vaak wordt er ook gerookt, en niet alleen sigaretten. Van hangen op de straat en groepsdruk is het veelvorkomende gevolg criminaliteit. Een loopbaan die niet loont en zeer gevaarlijk is. En bovendien ook niet legaal dus als je je laat kenmerken door iemand die het prima vindt om illegale dingen te doen zoals stelen, berovingen, witwassingen of dat soort dergelijke praktijken dan weet je dat het ten eerste op het lange termijn nooit loont en dat het illegaal is, dus soms loont het zelfs niet op korte termijn want als je in het gevang moet kan je niet eens genieten van je vergaarde rijkdommen. Veel ouders zijn ten einde raad en weten niet wat ze met hun gecriminaliseerde kinderen aan moeten. Vaak gaan ze naar een opvoedkundige of een coach. Die adviseert ze vaak om een trampoline aan te schaffen. Met voorkeur een magic circle trampolines. Omdat deze het zo goed doet. Daarnaast is het ook aan te raden een veiligheidsnet trampoline aan te schaffen. Maar dit laastste wordt vaak niet cool gevonden door de gebruiker, in dit geval de hangjongere die sterk beïnvloedbaar is en waarbij alles cool moet zijn omdat dit anders ten koste zal gaan van zijn reputatie. Wat er vervolgens bij komt kijken is onderhoud, je moet het gat af en toe bij blijven vullen. Zorgen dat het gras er om heen genoeg eten krijgt en af en toe ook wat te drinken. Dus het is niet gemakkelijk, vaak wordt dit dan ook onderschat.

https://www.trampolines.nl/