Ik stop nu
Computers / Internet / Searching

Hoe kan ik de verveling tegen gaan

Verveling speelt bij veel mensen nu een grote rol. Door de corona maatregelen mag je een hele hoop leuke dingen niet meer doen. Zo sprak je eerst nog met veel vrienden af en ging je stappen of in de kroeg een drankje doen. Dat kan nu helemaal niet meer. Vroeger kon je overal naartoe op vakantie dat is ook niet meer vanzelfsprekend. Zelfs naar school gaan mag voor een bepaalde groep niet meer. Je mag zowat niemand meer bezoeken en je zit deze tijd heel veel binnen opgesloten. Wat moet ik nu doen tegen de verveling? Hier een 2-tal suggesties

Video bellen
Een manier om de verveling tegen te gaan is om te gaan video bellen. Door video bellen blijf je je sociale contacten nog enigszins onderhouden. Het is wel  via een beeldscherm, maar je kan kosteloos toch uren met elkaar praten, lachen, gieren en brullen. Je ziet al je vrienden weer en je kan weer lekker lange verhalen tegen elkaar vertellen. Als je even behoefte hebt aan sociaal contact. Spreek dan met mensen af en meet elkaar via skype of teams.

Muziek luisteren
Nog een goede manier om de verveling tegen te gaan is muziek luisteren. Dit kan je doen op een aantal verschillende manieren, bijvoorbeeld via Spotify, YouTube, internet of de radio. Je favoriete muziek in je oren kan je gedachte toch weer even doen afdwalen. Heb je niks te doen ga dan gewoon radio luisteren. Live radio luisteren kan goed zijn tegen de verveling, lekker muziek luisteren en naar je favoriete radio mensen luisteren. Dit kan allemaal gratis en zonder moeite. Als je nog een keer alleen thuis zit en je weet niks te doen, ga dan muziek luisteren via de radio, Spotify, YouTube of via het internet. Buiten dit zijn er nog genoeg dingen te bedenken om de verveling tegen te gaan. Kop op en vind oplossingen.   

http://www.radio-luisteren.nl