Ik stop nu
Computers / Internet / Searching

De geschiedenis van kleding

In de Middeleeuwen droegen bijna alle vrouwen lange jurken met een korset. De kleding weerspiegelde in deze tijd hoe rijk je was. Je maatschappelijke positie was zo in een oogopslag zichtbaar. De meeste boeren droegen eenvoudige kleding. Vaak stonk deze kleding ook nog eens omdat er weinig faciliteiten waren om kleding te wassen. Ook hadden boeren weinig geld om nieuwe kleding te kopen en moesten zij buiten werken. De rijke adel daarentegen droeg kleding gemaakt van de mooiste stoffen. De jurken en pakken waren vaak versierd met edelstenen en diamanten om te laten zien hoe rijk ze waren. Arme mensen moesten hun kleding zelf maken. Mannen droegen meestal een tuniek dat tot boven de knie viel. Over het hoofd werd een capuchon gedragen om de mannen te beschermen tegen de wind en regen.

Mannen en vrouwen dragen dezelfde kledingTegenwoordig dragen mannen en vrouwen steeds meer dezelfde kleding. Hoewel het vroeger ondenkbaar was dat zowel mannen als vrouwen een broek konden dragen, is dit nu heel normaal. Soms zit er bijna geen verschil in; iedereen kan een spijkerbroek of een pantalon dragen. Ook blazers zijn heel normaal geworden en worden vaak gekocht door zakenvrouwen. Bovendien worden vrouwen niet aangedrongen om hakken of sandaaltjes te dragen. Schoenen met een hak domineerde vroeger de mode voor vrouwen. Nu is er echter niets mis mee om comfortabele sneakers te dragen. Dit is veel beter voor de stand van de voet en loopt fijn. Tenslotte zijn petten ontzettend populair geworden bij zowel mannen als vrouwen. De pet kan naar voren of naar achteren gedragen worden en is een mode item. Bijna iedere bekende designer ontwerpt ook petten. Wil je ook een stoere pet kopen? Dan is het handig om online te zoeken. Hier staan honderden petten te koop met verschillende printjes, kleuren en logo’s.

https://www.snapbacks.nl