Ik stop nu
Computers / Internet / Searching

De hotspots van Rotterdam

In Rotterdam vind je een hele hoop leuke plekjes om naar toe te gaan. Natuurlijk kennen we allemaal de koopgoot, maar waar vind je de leuke zijstraatjes en unieke winkeltjes? Ook is er veel natuur te vinden in Rotterdam, ook al zou je dit niet zeggen als je midden in het centrum staat. Het centrum van Rotterdam is volledig opnieuw opgebouwd nadat dit deel van de stad helemaal plat gebombardeerd was in de Tweede Wereldoorlog. Daarom moest het centrum opnieuw vormgegeven worden, je vindt er dus heel veel nieuwbouw. Maar tussen die nieuwbouw vind je soms ook nog een oude kerk of oud gebouw. De kerk bij Blaak bijvoorbeeld en het oude Stadhuis aan de Coolsingel. Als je iets het centrum uit rijdt of loopt, vind je nog veel meer bijzonder, historische gebouwen. Vooral in het Noorden en het Oosten van de stad vind je de geschiedenis van Rotterdam nog terug. In de wijk Kralingen vind je enorme landhuizen en prachtige groene stukken. Ook de Kralingse Plassen liggen hier. Het Noorden heet heel toepasselijk het Oude Noorden.

 

Wat ook leuk om te doen is in Rotterdam, is koffie drinken op diverse leuke locaties. In het Oude Noorden zitten een hele hoop gezellige koffie tentjes zoals de Man met Bril, de Hopper en de Coffee Company. Wil je liever thuis een heerlijk bakkie pleur drinken? Kies dan voor het beste alternatief Nespresso cups. Je vindt deze goedkope Nespresso cups in de online winkel van Koffiecupster. Leuke restaurantjes vind je bij Blaak en in Kralingen, bijvoorbeeld bij de Waterloostraat. Rotterdam is ook een echte studentenstad. Dit komt door dat de Erasmus universiteit hier zit, maar ook de Hogeschool Rotterdam, IN Holland en Zadkine. Ook vind je er de creatieve opleidingen op het Grafisch Lyceum en de Willem de Kooning Academie.

 

Genoeg te doen dus in deze stad aan de Maas!

https://www.koffiecupster.nl/