Ik stop nu
Computers / Internet / Searching

Vrouwen in de overgang

Je leven samen delen met een partner is natuurlijk erg fijn. Als je heel je leven alleen bent dan zul je eenzaam worden. Bovendien heeft iedereen zijn behoeftes en die kun je het beste delen met een partner. Soms is het intieme leven van jou en je partner aangetast. Dit kan verschillende oorzaken hebben. Misschien heb je iets traumatisch meegemaakt waardoor je niet meer van intimiteiten houdt. Denk bijvoorbeeld aan verkrachting of andere misdrijven waardoor je psychologisch niet meer in orde bent. Er hoeft niet altijd een ernstige reden te zijn dat partners niet meer zoveel van elkaar kunne genieten als vroeger. Zo zijn er ook vrouwen die in de overgang komen waardoor ze geen zin meer hebben. Dit is erg vervelend als dit gebeurt, maar je kunt er niks aan veranderen. Er gaan allerlei hormonen anders werken in het lichaam waardoor je je anders voelt voorheen. In de puberteit gebeurt dit ook maar dan juist het tegenovergestelde. In de puberteit gaan ook allerlei hormonen werken, maar dit zorgt dat dat je juist heel veel zin hebt en gaat experimenteren. Als vrouwen dus in de overgang komen werkt het andersom en dat is erg jammer. Na een tijdje kan het wel weer goedkomen, maar dit kan in sommigen gevallen wel jaren duren. Voor de mannelijke partner is dit natuurlijk helemaal niet leuk. En je hoort wel is dat het voorkomt dat een man zijn huidige vrouw inruilt voor een jongere vrouw. Misschien is de reden hiervoor wel dat oudere vrouwen minder zin krijgen. Mannen zijn vaak nog wel toe aan intimiteit waardoor dit dus kan botsen. Soms gaan mannen hierdoor dus vreemd, maar dit valt natuurlijk niet goed te praten. Je kun beter samen naar een oplossing zoeken. Tegenwoordig bestaat dus ook de libido pil. De libido pil zou ervoor moeten zorgen dat je meer zin krijgt. Je kunt gemakkelijk een libidopil kopen op het internet. Zo hoef je je ook niet te schamen aan de kassa als je zo een pil wilt aanschaffen.

 

http://www.libidoforte.com