Sinterklaas in het land

Sinterklaas is eindelijk weer in het land gekomen en alle kinderen in Nederland zijn daar heel erg blij mee. Voor ouders is het ook altijd een leuke tijd wanneer kinderen nog in sinterklaas geloven. Je kunt zelf een zwarte piet en sinterklaas inhuren die dan op 5 december langskomen om cadeaus te brengen en een toneelstuk op te voeren voor de kinderen. Het is heerlijk om te zien dat de kinderen dan echt geloven dat dat sinterklaas is. Terwijl het misschien gewoon de buurman is, maar kinderen herkennen dit toch niet. Kinderen zijn heel de maand november al bezig met sinterklaas. Ze gedragen zich allemaal heel netjes omdat ze anders bang zijn dat ze geen cadeaus krijgen van sinterklaas. Dat is het fabeltje dat men verzonnen heeft. Wanneer kinderen niet lief zijn moeten ze mee in de zak van sinterklaas naar Spanje. Dat is natuurlijk allemaal gelogen, maar kinderen geloven het echt. Het leuke is dat ze hierdoor zichzelf heel goed gaan gedragen. Ouders maken hier goed gebruik van. Als een kind vervelend is dan zeggen ze al snel als je nu niet ophoud krijg je geen cadeau van sinterklaas. En dan houden de kinderen al snel op, want voor sinterklaas doen ze alles. Wanner sinterklaas in het land kom mogen kinderen ook hun schoen zetten. Ze geloven dan dat zwarte piet over het dak via de schoorsteen naar binnen komt. Dan vult hij alle kinderschoenen in het huis. De kinderen moeten dan hun verlanglijstje in de schoen doen zodat sinterklaas en zwarte piet precies weten wat het kind wilt hebben. Vaak staat hier enorm veel speelgoed op, maar ze krijgen dan ook niet alles wat op het lijstje staat. Buitenspeelgoed wordt veel gevraagd door kinderen zoals een waveboord en een een wieler. De wat oudere kinderen zullen snel technologische dingen vragen zoals een PlayStation. Of de jongere kinderen vragen bijvoorbeeld een tuin schommel omdat hun hier nog veel plezier mee kunnen maken.

http://www.buitenspeelgoed.nl

About the Author