Ik stop nu
Computers / Internet / Searching

Tips voor het schoonmaken

De één ziet er tegenop, terwijl de ander er juist naar uit kijkt. Waar heb ik het over? Over schoonmaken natuurlijk! Voor de een is het echt een verschrikkelijke klus die je het liefst uitbesteed aan een schoonmaker, voor de ander geeft het juist rust en is het fijn om zelf schoon te maken. De mensen die een hekel hebben aan schoonmaken, hebben pech in deze tijden waarin het corona virus heerst. Niet alleen ben je meer thuis en maak je dus meer vies, ook is het niet heel verstandig om een schoonmaker binnen te laten vanwege de verspreiding van corona. Daarom zal ook jij nu zelf aan de slag moeten als schoonmaker. Maar goed, hoe begin je daar eigenlijk aan? Hoe kan je er voor zorgen dat je systematisch alles goed schoon houdt? Wat voor schoonmaakmiddelen heb ik nodig? En hoe maak je zo snel en zo efficiënt mogelijk schoon? Al deze vragen en meer beantwoord ik in dit artikel!

 

Wanneer je wil beginnen met schoonmaken, is de eerste stap altijd opruimen. Hoe gek dat ook klinkt. Als je eerst opruimt, dan heb je meer overzicht en kan je goed zien wat je schoon moet maken. Daarnaast kan je na het opruimen ook altijd beter bij alle hoekjes en gaatjes, want die komen dan aan het licht als alle zooi ervoor weg is. De tweede stap is om professionele schoonmaakartikelen aan te schaffen. Als je iets doet, dan kan je het maar beter gelijk goed doen. Het is fijn om ook desinfecterende schoonmaakmiddelen in huis te hebben. Al helemaal met corona natuurlijk. Nu je dit allemaal weet, kan je eindelijk echt beginnen met schoonmaken. Maak een sopje  van het schoonmaakmiddel en zorg dat je eens spons of een doekje bij de hand hebt, daarmee kan je gaan schoonmaken. En nu, poetsen maar!

https://fayon.nl/