Volg een behandeling Huidtherapie Voorhout

Heb jij last van een geïrriteerde huid, zoals bijvoorbeeld eczeem? Dan kan Huidtherapie Voorhout  zeker goed voor u werken. Eczeem is een huidaandoening waarbij de huid ontstoken raakt. Hierdoor ontstaan rode, schilferige plekken en (erge) jeuk. Twee veelvoorkomende vormen van eczeem zijn constitutioneel eczeem (ook wel atopisch eczeem genoemd) en contacteczeem. Er zijn verschillende manieren waarop eczeem behandeld kan worden. Nieuwe Huidtherapie Voorhout is een van de beste behandeling voor het langdurig tegengaan.

De meest voorkomende behandeling eczeem

Een manier om eczeem te behandelen is zalven. Mensen met eczeem hebben vaak een droge huid. Een goede verzorging van de huid is de eerste stap om het eczeem zo rustig mogelijk te houden. Basiszalven vormen de basis van de behandeling en zorgen ervoor dat de huid niet droog is. Het eczeem wordt daarnaast behandeld met zalven waar middelen in zitten (zalven die de ontstekingsreactie van de huid onderdrukken). Werkt het niet dan is Huidtherapie Voorhout een goede andere optie. Dit werkt op lange termijn. Met huidtherapie Voorhout wordt een behandeling met ultraviolet uitgevoerd.  Uw huid wordt dan twee keer per week belicht met ultraviolet-B licht of ultraviolet-A licht. Een andere manier is het nemen van middelen. Als de behandeling eczeem zalven niet goed werkt, kan de arts middelen in de vorm van tabletten voorschrijven. Deze tabletten zijn te verdelen in middelen tegen eczeem,middelen tegen jeuk en middelen tegen huidinfecties. Elke behandeling voor eczeem kan helpen maar het is per persoon verschillende welk effect het heeft. Zo kan de een goed reageren opmiddelen, terwijl bij de ander alleen zalven helpt. Met de huidtherapie Voorhout weet je wel dat op lange termijn het beste werkt. Wilt u er meer over weten of wilt een behandeling plannen? Neem dan contact met ons op en wij boeken zo snel mogelijk een kennismaking voor huidtherapie Voorhout.About the Author