Ik stop nu
Image default
Sport

Een personal trainer inhuren bij dit sportcentrum in Dordrecht

Bij Imbellem in Dordrecht kun je een personal trainer inhuren die jou ondersteunt bij het sporten. Dat is bijvoorbeeld handig als je een specifiek doel wilt behalen, zoals meer spiermassa opbouwen of afvallen. Ook als je om andere redenen persoonlijke aandacht bij beweging kunt gebruiken, bijvoorbeeld omdat je een blessure hebt, is personal training een goede keuze. Bij dit sportcentrum word je zo goed mogelijk begeleid, zowel tijdens het sporten als met andere zaken die je resultaten beïnvloeden.

Hoe ziet het traject met een personal trainer eruit?

Als je voor personal training kiest bij deze sportschool, vindt er eerst een intakegesprek plaats. Tijdens dat gesprek brengen ze in kaart wat je doelen precies zijn en hoe zij jou daarbij kunnen helpen. Je huidige leefstijl, zoals voeding, slaappatroon en stressniveau, worden ook besproken. Hierna wordt jouw eerste sessie ingepland: de “movement assessment”. Hierbij wordt je kracht gemeten en de bewegingsuitslag van ieder gewricht. Dat is voornamelijk belangrijk als je een blessure hebt, want dan kunnen zij daar rekening mee houden. Na die eerste sessie begin je met gericht trainen en krijg je advies over alle factoren die je resultaten beïnvloeden. Zo bereik je met deze personal trainer in Dordrecht jouw persoonlijke doelen.

Meer mogelijkheden om fit te worden

Personal training is niet de enige optie bij dit veelzijdige sportcentrum in Dordrecht. Je kunt bij hen namelijk ook terecht voor intensieve groepslessen. Je wordt op basis van jouw vaardigheden bij een bepaalde groep ingedeeld. Groei je en heb je meer uitdaging nodig? Dan kun je eventueel overstappen naar een andere groep. Ook als je een blessure hebt, kun je prima sporten bij deze experts. Je krijgt namelijk tot op zekere hoogte altijd individuele begeleiding. Zij houden dus graag rekening met eventuele belemmeringen.

Ontvang begeleiding bij het behalen van jouw doelen

Sportcentrum Imbellem in Dordrecht biedt je graag persoonlijke begeleiding bij het behalen van jouw fitnessdoelen, met een personal trainer en meer. Wil jij fitter, sterker of slanker worden? Neem dan contact met ze op om de mogelijkheden te bespreken die het beste bij jouw wensen passen.