Ik stop nu
Image default
Aanbiedingen

Een tussenvloer: wanneer uw bedrijfspand verbouwen of verhuizen toch net iets te prijzig is

Is uw bedrijf de laatste jaren uit haar voegen gegroeid? Allereerst van harte gefeliciteerd met deze mooie groei! Dat uw bedrijf letterlijk uit haar voegen groeit, is uiteraard op vele fronten niet echt praktisch, maar het geeft wel aan hoe succesvol uw bedrijf is. Toch is het zaak om erop te letten dat die groei niet stagneert. Komt u dankzij die groei ruimte tekort en moet u daardoor steeds vaker ‘nee’ verkopen? Dan kan dat u uiteindelijk duur komen te staan wanneer klanten ontevreden raken en uw bedrijf plots links laten liggen. Gelukkig is er een duurzame én goedkope oplossing om ruimtegebrek op te lossen: een tussenvloer. Ideaal wanneer uw bedrijfspand verbouwen of verhuizen toch net iets te prijzig is…

 

Wat is een tussenvloer?

 

Een tussenvloer is niets meer of minder dan een extra vloer. Deze vloer bestaat uit een zelfdragende stalen constructie die geïnstalleerd wordt tussen twee bestaande verdiepingen. Een andere term voor tussenvloer is verdiepingsvloer. Daarnaast wordt het ook wel verkocht als een etagevloer, entresolvloer of mezzanine vloer. De benaming ‘entresol’ komt uit het Frans en vertaalt zich letterlijk als ‘tussenvloer’. Mezzanine stamt af van het Italiaanse woord ‘mezzo’ wat ‘midden’ betekent.

 

Wat kost een tussenvloer gemiddeld?

 

Een tussenvloer kost gemiddeld tussen de 70 en 100 euro voor iedere vierkante meter. Voor een tussenvloer van 150 vierkante meter zult u in totaal dus zo tussen de 10.500 en 15.000 euro kwijt zijn. Hoeveel u precies kwijt zult zijn voor uw vloer hangt natuurlijk van meerdere factoren af. Naast het aantal vierkante meters heeft ook de kwaliteit van de materialen invloed op de prijs. Kiest u voor de goedkoopste aanbieder die u kunt vinden? Dan ziet u dat vaak terug in de kwaliteit.

 

Hoe zit het met de kosten vergeleken met extra opslagruimte huren?

 

Naast verbouwen, verhuizen of een tussenvloer, kunt u er uiteraard ook voor kiezen om extra opslagruimte te huren. Realiseer u wel dat u hiervoor ook al snel diep in de buidel moet tasten. Prijzen van enkele honderden euro’s per maand zijn niet ongewoon. Voor een tussenvloer betaalt u eenmalig en dan kunt u jarenlang van de extra ruimte profiteren. De terugverdientijd van een tussenvloer is maximaal twee jaar. Voor het huren van opslagruimte geldt: zodra u de huur niet meer betaalt, is de ruimte ook niet meer van u…

 

https://www.noltemezzanine.nl/