Ik stop nu
Image default
Aanbiedingen

Chinese horoscoop Tijger: wat zijn de voorspellingen voor dit Chinees sterrenbeeld?

De jaartallen van de Tijger in de Chinese Horoscoop zijn: 1924, 1936, 1948, 1972, 1984, 1996 en 2008.

De Chinese horoscoop voor Tijger 2021 voorspelt een jaar van vele transformaties. In het licht van alles wat er in 2020 is gebeurd, moeten tijgers het jaar van de metalen Os ingaan met vertrouwen in alles wat ze hebben geleerd en bereid om die lessen in dienst te stellen van de uitdagingen die het nieuwe jaar met zich meebrengt. Het wordt een emotioneel jaar voor Tiger. Zal waarschijnlijk gedreven worden door zijn gevoelens en eraan wennen om naar hen te luisteren om zijn doelen te bereiken. In die zin zijn er goede voortekenen voor liefde en relaties. In 2021 zullen tijgers meer dan ooit nodig hebben om zich los te maken van de dagelijkse stress door contact te maken met hun meest oprechte zelf.   De Chinese Horoscoop 2021 voor Tijger In de Chinese horoscoop zijn Tijgers gelukkige mensen, over het algemeen erg optimistisch en zelfverzekerd, die het niet moeilijk vinden om vrienden te maken of zichzelf in het midden van de scène te plaatsen, waar ze ook zijn. Dit maakt hen tot mensen met veel leiderschapscapaciteiten en het is niet ongewoon dat tijgers machtsposities bekleden. Aan de andere kant van deze deugden kunnen tijgers territoriaal zijn en agressief worden als ze voelen dat hun ruimtes worden binnengevallen. Een van hun grote uitdagingen is om die impulsen te leren beheersen en een beschermer te blijven van hun ruimtes en vooral van de mensen van wie ze het meest houden.   In relaties zijn ze gepassioneerd, intens en zeer loyaal.   Liefde Het wordt een romantisch jaar voor Tigers, vooral als ze bereid zijn te handelen onder impuls van emoties. Het is echter belangrijk om emoties te beheersen. De sleutel van het jaar zal zijn om de balans te vinden tussen plezier en zelfzorg. Als ze handelen onder controle van emoties maar altijd alert zijn op hun katteninstinct, zal het jaar emotioneel spannend worden, vooral voor singles. Degenen die een relatie hebben, zullen in staat zijn om ruimtes van verbinding met de andere persoon te vinden, geleid door deze intense gevoelens die het jaar zullen kenmerken. De sleutel zal eerlijkheid zijn: voor een tijdje moet Tiger de meest tedere en kwetsbare kant van hem durven laten zien en het belang van de relatie in zijn leven accepteren om ervan te genieten. Chinese horoscoop voor Tiger Werk Het jaar van de Metaal Os zal Tigers wat arbeidskosten kosten. Ze zijn geen fan van routine en traag werk, ze gaan graag voor alles. Maar dit jaar is het tijd voor een pauze en het herdefiniëren van prioriteiten; vertraag een beetje om u zorgen te maken over wat echt belangrijk is. In die zin wordt het geen spannend jaar, maar wel heel gunstig. Terwijl ideeën worden ondergebracht en mogelijke paden worden gezien, beginnen dingen sneller en beter te stromen. Als doel voor dit werkjaar moeten Tijgers de plaatsen die ze bezetten evalueren en manieren zoeken om geleidelijk hun leiderschapscapaciteit terug te krijgen. Sociaal leven Tijgers zullen hun toevlucht zoeken in hun sociale leven. Dit is erg goed en de Chinese horoscoop voor Tijger 2021 luidt in dit opzicht een jaar vol voldoening in. Ze zullen de balans moeten vinden tussen dit plezier en het werken aan hun persoonlijke doelen. Om die balans te vinden en ten volle te genieten van hun sociale en gezinsleven, moeten Tijgers een aantal banden sluiten die niet langer bijdragen aan hun leven, terwijl ze energie kunnen steken in het vinden van nieuwe ruimtes en mensen met wie ze hun volledige potentieel kunnen ontwikkelen. De Chinese Horoscoop 2020 voor Tijger Liefde chinese horoscoop 2020 voor tijger Alleenstaande autochtonen krijgen gedurende het jaar veel kansen om nieuwe mensen te ontmoeten. We adviseren de Tigre om voorzichtig te zijn voordat ze gedurende het jaar nieuwe relaties aangaan. Na de maand mei zal de Tijger profiteren van een nieuwe emotionele kracht, waardoor hij zijn relaties op een positieve manier kan analyseren. Ze zullen de negatieve ervaringen van het voorgaande jaar moeten overwinnen. Ook zij zullen in 2020 op hun intuïtie moeten vertrouwen bij het opbouwen van nieuwe relaties. Romantiek en passie zullen aanwezig zijn in deze nieuwe relaties. Getrouwde autochtonen zullen begin 2020 voor veel uitdagingen komen te staan. Ze kunnen zich angstig en depressief voelen, wat hun emotionele welzijn kan beïnvloeden. Hij zal veel compromissen moeten sluiten om hun relatie te behouden. Lena-partner Tigre zal tot mei in een sterke positie verkeren en laatstgenoemde zal zijn eisen moeten opgeven om conflicten te voorkomen. Het jaar 2020 is de ideale tijd om een ​​baby te krijgen of een kind te adopteren. Werk en geld chinese horoscoop 2020 voor tijger U zult zeker uw lichamelijke gezondheid herstellen en uw professionele, artistieke, zakelijke of politieke leven opnieuw opbouwen volgens uw diepste ambities. Als u op zoek bent naar een baan, vindt u “een zeldzame parel”. Kortom, ongebruikelijke, verrassende en positieve gebeurtenissen zullen je lot op vele manieren dienen. Mensen zullen je, ondanks hun fouten, toestaan ​​​​om de helling te passeren en te klimmen. Dan komt er in 2020 een moment waarop je je van vele complicaties kunt bevrijden, aangezien je de middelen hebt om je ambities te verwezenlijken, en dat in alle opzichten van de wereld.

 

d. Gezondheid chinese horoscoop 2020 voor tijger Je straalt dit jaar letterlijk energie uit. De impulsen van de zon, geassocieerd met die van Mars, komen om je metabolisme te stimuleren; alleen al het momentum van creativiteit stimuleert je energie. Je acties genereren positieve gevolgen en dit geeft je de kracht om door te gaan en geeft je de energie die je nodig hebt op het juiste moment. Velen van jullie die lijden aan lichamelijke aandoeningen die verband houden met het spijsverteringsstelsel en het zenuwstelsel, zullen hun toestand spontaan zien verbeteren. Het is ook het ideale moment om actiever te genezen om de kansen aan uw kant te zetten en om de kleine problemen op te lossen die met de tijd kunnen verergeren. De winter zal een heilzame werking hebben op je nervositeit, waardoor je je beter kunt concentreren op alles wat je van streek maakt zonder effecten te veroorzaken zoals darmpijn en neuralgie. Voorspellingen van de Chinese Horoscoop 2019 voor Tiger Chinese horoscoop 2019 voor tijger Op sentimenteel niveau Het is essentieel om de slechte ervaringen van het voorgaande jaar opzij te zetten om de nieuwe periode met hernieuwde illusies tegemoet te treden. Op deze manier zullen er gemakkelijker nieuwe en gepassioneerde relaties ontstaan. We zullen echter voorzichtig moeten zijn en beetje bij beetje de nieuwe persoon kennen die in ons leven komt om te zien of het bij ons past. Het zal na de maand mei zijn wanneer de Tijger emotioneel sterker zal zijn en zich in het beste moment zal bevinden om de relaties die ontstaan ​​op een zeer positieve manier te beoordelen. Volgens de Chinese Horoscoop 2019 voor Tiger zullen de inboorlingen fasen van angst en teleurstelling doormaken die hen door een slechte periode van emotionele stabiliteit zullen leiden. Het zal dan nodig zijn om bepaalde aanpassingen in de manier van kijken naar het leven te maken om alles weer normaal te krijgen. Tot de maand mei draagt ​​de andere partij de zangstem en zal de Tijger zich daaraan aanpassen om de relatie rustig te houden. Beetje bij beetje zal alles stabiliseren en uiteindelijk zal het een geweldig jaar worden om een ​​kind te krijgen, hetzij door jezelf, hetzij door adoptie. Op economisch vlak Er komt een tijd dat je op professioneel niveau geen ideeën meer hebt voor je bedrijf of projecten. Je hebt geen idee hoe je je op die momenten moet gedragen. Aan het einde van het jaar is het de beste tijd om te socializen en nieuwe contacten te ontmoeten die je het initiatief teruggeven om vooruit te komen. Het vernieuwen en inrichten van het huis van de tijger zal het meeste geld in je economie opleveren tijdens het jaar van het varken. Bovendien zal de wens ontstaan ​​om een ​​reis over zee te maken, vrij duur, wat uw economie zou kunnen destabiliseren. Daarom moet u onnodige luxe vermijden. Op gezinsniveau Het is ongetwijfeld een gelukkig jaar als het gaat om familierelaties. Er zullen ontmoetingen zijn en vloeiend samenleven met ouders, broers en zussen, neven of ooms, waarin enthousiasme en plezier in overvloed zullen zijn.