Ik stop nu
Image default
Aanbiedingen

Hardware Engineer

Hardware Engineer Jij bent als autoriteit in je vak klaar voor een nieuwe roep hierbinnen een inspirerende werkomgeving. In de functie van hardware engineer hoef jij je niet te verveeld en raak je nimmermeer uitgekeken op je werk. Je gaat werken met de nieuwste technieken en ontwikkelt state of art besturingspanelen en elektronische installaties. Wat ga je doen? Als ontwikkelaar van hardware leef jij je helemaal uit in de elektrotechnische tekenpakketten. In jouw tekeningen hou je immermeer rekening met de verlangen van de klant. Je poneert de juiste prioriteiten en je behoudt uiteenzetting op het begroting om dit niet te overschrijden. De besturingspanelen die je schrijft worden in geavanceerde machines geplaatst. Deze komen o. A. In machines voor compote toebereiding, railwagens en machines voor de levensmiddelenindustrie. Jouw werk is zeer exact en betalen aan de hoge kwaliteitseisen, dit alles buitenshuis af te doen aan het gebruikersgemak voor de klanten. Jij bent op de hoogte van de ontwikkelingen in jouw werkveld. Deze ontwikkelingen hou je ook bij op de werkvloer, door middel van trainingen wordt je hierin gestimuleerd. Vaardigheden Minimaal Hbo-opleiding Elektrotechniek afgerond; Analytisch vermogen; Proactief; Conceptueel denkvermogen. Scholing: HBO Uren per week : 32 tot 40 uur Contract: Bruto uurloon vanaf € 14, 42, uiteraard wordt er rekening aansprakelijk met cursus en werkervaring ; professionele en persoonlijke ontwikkeling ; fulltime dienstverband ; een informele en collegiale werksfeer Word jij bezield van deze vacature? Neem dan contact met ons

Vacatures per categorie In België Vacatures

https://www.vindazo.nl/keywords/hardware-engineer.html