Posts Categorized: Tuin en buitenleven

De kracht van lokaal Douglas hout voor klusprojecten

Iedereen die aan een klusproject wilt beginnen heeft Douglas hout voorbij zien komen als potentieel bouwmateriaal. En met goede reden! Douglas hout kun je makkelijk en voordelig inkopen bij je lokale houthandel in Roosendaal. Omdat het meeste Douglas hout in Europa gewonnen wordt, is het goedkoper dan andere harde houtsoorten zoals eiken of teak. En […]

Werken in de tuin

De koudere wintermaanden komen er langzaam aan. De perfecte tijd dus om je tuin winterklaar te maken. het is natuurlijk zonde dat als het weer warmer gaat worden je tuin er kapot bij zit. Noodzaak is het daarom om nu al wat dingen in je tuin te gaan doen. De moestuin Wanneer je een moestuin […]

Mooie sierbestrating in Oldenzaal kopen

Wilt u uw tuin graag voorzien van mooie sierbestrating uit Oldenzaal? Dan wilt u graag een adres vinden waar ze écht mooie sierbestrating in Oldenzaal verkopen. Maar, waar vindt u de mooiste sierbestrating van Oldenzaal? En wat is de kwaliteit van de betreffende sierbestrating? En welke aanbieder hanteert de beste prijs? Om antwoord te krijgen […]

Thuiskantoor

Steeds meer ondernemers zetten een thuiskantoor op omdat het veel goedkoper is. Voor een klein kantoortje van een paar vierkante meter waar net een bureau in past betaal je al snel rond de 800 euro exclusief btw. Voor de startende ondernemer is dit natuurlijk gelijk een groot kostenpost. Een eigen kantoor opzetten thuis is veel […]

Houten overkapping laten bouwen

Je ziet steeds vaker dat mensen een houten overkapping in hun tuin hebben staan, het heeft dan ook vele voordelen en als je een ervaren bedrijf zijn diensten aanneemt en ze het mooi afronden, dan ziet een houten overkapping er ook nog mooi uit. Bent u nou dus geïnteresseerd in het laten ontwerpen en het […]