Posts Categorized: Tuin en buitenleven

Mooie sierbestrating in Oldenzaal kopen

Wilt u uw tuin graag voorzien van mooie sierbestrating uit Oldenzaal? Dan wilt u graag een adres vinden waar ze écht mooie sierbestrating in Oldenzaal verkopen. Maar, waar vindt u de mooiste sierbestrating van Oldenzaal? En wat is de kwaliteit van de betreffende sierbestrating? En welke aanbieder hanteert de beste prijs? Om antwoord te krijgen […]

Thuiskantoor

Steeds meer ondernemers zetten een thuiskantoor op omdat het veel goedkoper is. Voor een klein kantoortje van een paar vierkante meter waar net een bureau in past betaal je al snel rond de 800 euro exclusief btw. Voor de startende ondernemer is dit natuurlijk gelijk een groot kostenpost. Een eigen kantoor opzetten thuis is veel […]

Houten overkapping laten bouwen

Je ziet steeds vaker dat mensen een houten overkapping in hun tuin hebben staan, het heeft dan ook vele voordelen en als je een ervaren bedrijf zijn diensten aanneemt en ze het mooi afronden, dan ziet een houten overkapping er ook nog mooi uit. Bent u nou dus geïnteresseerd in het laten ontwerpen en het […]