Posts Categorized: Computers / Internet / Searching

De beste telefoonhoesjes

Op talloze websites en webshops zijn ontzettend veel verschillende soorten smartphonehoesjes te vinden. Ook wanneer je door een winkelstraat loopt met zaken die dergelijke producten verkopen is het aanbod vaak enorm groot. Hierdoor zou het best wel eens zo kunnen zijn dat je door de bomen het bos niet meer ziet en niet weet welk […]

In de juiste vibe komen

Er zijn verschillende dingen waar je een extra motivatie boost of wat extra concentratie voor nodig hebt. Je hebt het vast wel eens gehad dat je het goede voornemen had om lekker te gaan hardlopen of sporten, maar dat je er toch niet alles hebt uitgehaald. Je was lekker aan het rennen, maar halverwege had […]

Developer nodig?

Heb jij een nieuwe frisse blik op je bedrijf nodig? Kan jouw bedrijf wel een developer gebruiken tegen een scherp uur tarief? Je kan dat realiseren door een student die ook developer is in te schakelen voor je bedrijf. Dit kan je doen door eerst een aanvraag te plaatsen vervolgens wordt je aanvraag geanalyseerd en […]

Hoe kan ik de verveling tegen gaan

Verveling speelt bij veel mensen nu een grote rol. Door de corona maatregelen mag je een hele hoop leuke dingen niet meer doen. Zo sprak je eerst nog met veel vrienden af en ging je stappen of in de kroeg een drankje doen. Dat kan nu helemaal niet meer. Vroeger kon je overal naartoe op […]

Succesvolle linkbuilding met Economy

Digitalisering heeft afgelopen jaar op grote schaal plaatsgevonden en werpt inmiddels ook massaal zijn vruchten af. Er lijkt geen onderneming meer te bestaan zonder reviews, bij ieder bedrijf kan een afspraak gepland worden via de website en telefonisch bereikbaar zijn is allang niet meer de enige manier om in contact te komen met bedrijven. Ondanks […]

Bezoekersregistratie met een app: hoe zit dat?

Wanneer je bij de tandarts of orthodontist binnenstapt, meld je je meestal eerst bij de receptie. Hier kijken ze bij wie en hoe laat je een afspraak gepland hebt staan, waarna de receptionist zal vragen om plaats te nemen in de wachtkamer. Vervolgens zal de tandarts roepen dat je de behandelkamer binnen mag komen en […]

De nadelen van kalkverf

Kalkverf is een hele mooie verf die er voor zorgt dat je muur een mooie ruwe uitstraling krijgt. Het past goed bij een industriële inrichting, omdat het hier ook de bedoeling van is dat je inrichting een stoere uitstraling heeft. Als je er aan zit te denken om kalkverf te nemen voor je muren, is […]

Werk als copywriter

In een bedrijf, zijn er verschillende soorten banen. Zo heb je de banen die voor de handliggend zijn, zoals de functie van manager, bedrijfsleider en accountant. Er zijn echter ook talloze banen die veel mensen eigenlijk helemaal niet kennen. Dit zijn de banen die vaak niet in de spotlight staan, maar wel nodig zijn om […]

Tips voor het schoonmaken

De één ziet er tegenop, terwijl de ander er juist naar uit kijkt. Waar heb ik het over? Over schoonmaken natuurlijk! Voor de een is het echt een verschrikkelijke klus die je het liefst uitbesteed aan een schoonmaker, voor de ander geeft het juist rust en is het fijn om zelf schoon te maken. De […]

Kies voor een milieuvriendelijk dak

Wanneer je je eigen huis wil laten renoveren, of zelf een huis (laten) bouwen, dan moet je echt over enorm veel dingen nadenken. Je moet rekening houden met de fundering, met het dak, met de muren, met de verdeling van het oppervlakte en nog veel meer. Van deze dingen, is het dak wel een van […]