Posts Categorized: Auto’s en Motoren

Enkele veel voorkomende problemen die kunnen worden voorkomen door autotuning

Motorchip-afstemming is een activiteit waarin de elektrische besturingseenheid mechanisch wordt geprogrammeerd, zodat de motor in verschillende omstandigheden anders presteert.   De kosten ervan hangt allemaal af van hoe je het gedaan krijgt. Een motor-tune-up-chip is een vitaal onderdeel van uw voertuigen elektrische en softwaresystemen. Hiermee kunt u uw voertuigen performance aanpassen of aanpassen aan uw […]

Verbetering van de prestaties van het voertuig met aangepaste chips en tuning

Chip Tuning is het wijzigen of wijzigen van een uitwisbare geprogrammeerde lees alleen geheugenchip gevonden in de elektronische besturingseenheden van auto’s of andere voertuigen om betere prestaties te bereiken, of het nu beter brandstofverbruik is met een lagere emissies, of verhoogde stroom. Een microprocessor wordt gebruikt voor dit type programmering waarmee de tuner wijzigingen in […]

Uitdaging om rijlessen te volgen in Wierden

In jouw autostappen en wegrijden op een blauwe donderdag is niet een verstandig beslissing te maken. Alvorens je begin te denken aan auto te rijden moet je eerst rijbewijs hebben gehaald. Zo niet riskeer je een boete in Wierden en je kunt een ander persoon zijn of haar leven in gevaar brengen. Daarom bieden we […]

4 trends binnen de autobranche volgens de autodealer uit Etten-Leur

MV Motive staat in Etten-Leur en omgeving niet alleen bekend als een betrouwbare autodealer maar ze gaan ook regelmatig op zoek naar belangrijke trends die van belang zijn voor de ontwikkeling van de autobranche in de nabije toekomst. Want die bepalen weer in hoge mate waar jij je voordeel mee kunt doen wanneer je op […]

Volvo XC90 krijgt geen opvolging

Of wij nog auto ideeën hebben in je zoektocht naar een SUV? Ja, die hebben we. Onlangs lazen we op een auto blog namelijk een artikel over de Volvo XC90, een auto die in echt alle opzichten de moeite waard is en die vanaf 2002 op onze wegen te zien, of beter te bewonderen is. De Volvo V70 […]