Posts Categorized: Auto’s en Motoren

Uitdaging om rijlessen te volgen in Wierden

In jouw autostappen en wegrijden op een blauwe donderdag is niet een verstandig beslissing te maken. Alvorens je begin te denken aan auto te rijden moet je eerst rijbewijs hebben gehaald. Zo niet riskeer je een boete in Wierden en je kunt een ander persoon zijn of haar leven in gevaar brengen. Daarom bieden we […]

4 trends binnen de autobranche volgens de autodealer uit Etten-Leur

MV Motive staat in Etten-Leur en omgeving niet alleen bekend als een betrouwbare autodealer maar ze gaan ook regelmatig op zoek naar belangrijke trends die van belang zijn voor de ontwikkeling van de autobranche in de nabije toekomst. Want die bepalen weer in hoge mate waar jij je voordeel mee kunt doen wanneer je op […]

Volvo XC90 krijgt geen opvolging

Of wij nog auto ideeën hebben in je zoektocht naar een SUV? Ja, die hebben we. Onlangs lazen we op een auto blog namelijk een artikel over de Volvo XC90, een auto die in echt alle opzichten de moeite waard is en die vanaf 2002 op onze wegen te zien, of beter te bewonderen is. De Volvo V70 […]